BACKFLOW VIIRUKID

BACKFLOW VIIRUKID

Backflow viirukid viivad  viirukipõletamise kogemuse järgmisele tasemele. Tänu koonuses olevale augule, voolab suits tavalise viirukiga võrreldes vastupidises suunas, st allapoole. 

LAVENDER

Lisaks imelisele lõhnale on lavendli lõhnaliste viirukite põletamine suurepärane viis puhastada õhku kahjulikest saastainetest ja allergiat tekitavast tolmust. Samuti on sellel lõõgastav mõju meelele. Lavendel aitab puhastada meelt ja langetada pulssi. Lavendli lõhnalise viiruki põletamine sobib suurepäraselt mediteerimiseks, see aitab lõdvestada lihaseid ning puhastada mõtteid.

PALO SANTO

Palo Santo lõhn on lõõgastav, seetõttu kasutatakse seda stressi leevendamiseks. Arvatakse, et sellel on puhastav toime, mis aitab puhastada keha ja vaimu. Traditsiooniliselt kasutatakse Palo Santot ka sääskede peletamiseks. Väidetavalt hoiab Palo santo lõhn eemale ka sipelgad, termiidid ja kärbsed.

VALGE SALVEI

Salvei põletamist on ammusest ajast kasutatud negatiivse energia, sealhulgas halbade kogemuste, minevikutraumade või negatiivsete välismõjude puhastamiseks. Valge salvei viiruki põletamine aitab tuua ellu värskust ja positiivsust. Sellel on põletikuvastased ja antioksüdantsed omadused, mis parandavad tervist ja ennetavad nakkusi. Valget salveid saab kasutada ärevuse leevendamiseks ja unerežiimi parandamiseks.

SANDLIPUU

Sandlipuu lõhn aitab lõdvestada närve ja ravida külmetushaigusi, valusid ja krampe. Viirukit on soovitatav põletada elutoas, et edendada oma majas rahu ja harmooniat. Sandlipuu lõhn magamistoas aitab luua paremat, und soodustavat keskkonda. See aitab eemaldada kodust ebameeldivat lõhna ning lisaks on sellel ka antibakteriaalsed omadused, mis aitavad hävitada kodus leiduvaid mikroobe.

DRAGON´S BLOOD VIIRUK

Tänu oma magusale ja vürtsikale lõhnale on Dragon´s blood viiruk hea kaaslane joogatundi. Selle eksootiline ja rikkalik lõhn toob ruumi meelerahu, leevendab stressi ja parandab meeleolu. Lisaks toimib selle aroom ideaalselt ka putukatõrjevahendina.

PS! Tegemist ei ole backflow viirukiga.

Backflow viirukipõletid