Tillandsia pudelis

6.50

Õhutaimed vajavad vähe hoolt ja on seetõttu ideaalsed koju, kus lillede kastmine kipub ununema, kuid kuhu ikkagi tahaks tuua veidi rohelust.

Tillandsia Multiflora kasvab kuivades metsades, Kesk-Ameerikas ja Mehhikos. Hilisemas etapis võib Tillandsia Multiflora olla üleni punane, õitsedes kasvab Tillandsia südamest üks või mitu lillakat õit.

Tillandsia Caput Medusae on ainulaadne taim Tillandsia liigis. Selle õhutaime kodumaa on Kesk-Ameerika ja Mehhiko. Selle liigi kuju ja vorm on haruldane ja seetõttu on taim ka sellise nime saanud.  Taime kutsutakse ka Medusa pea- ja kaheksajalgtaimeks. Kevadel või suve alguses võib hea hoolituse korral taime südamest välja kasvada kaunis violetse värvusega õis.

Ionantha liik on pärit Kesk- ja Lõuna-Ameerikast ning elab enamasti kõrbekliimas. Ionantha liik on Tillandsia epifüütide perekonnas üks levinumaid liike. Väikese ja kompaktse kuju tõttu on seda lilleseadetes ja kimpudes väga lihtne kasutada. Tillandsia Ionantha red vajab ka teiste Tillandsia liikidega võrreldes väga vähe hoolt, mis teeb sellest suurepärase ja hõlpsasti hooldatava taime.

Tootekood: - Kategooria:

Tillandsia korgiga klaaspudelis.

Pudeli diameeter: 5cm

kõrgus: 12cm

Mõõtmed 20 × 36 × 60 cm
Vali taim

Tillandsia Caput Medusae, Tillandsia Ionanthas red, Tillandsia multiflora

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tillandsia pudelis”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga